kazhal
09 بهمن 1401 - 11:57

جبهه پیشرفت ،رفاه وعدالت: اهانت به قران بیش از گذشته دروغ و تزویرغرب نسبت به آزادی بیان و حقوق بشر را آشکار کرد

جبهه پیشرفت ،رفاه وعدالت در بیاینه‌ای هتک حرمت قرآن کریم در کشورهای غربی را محکوم کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جبهه پیشرفت ،رفاه وعدالت بیانیه‌ای در محکومیت هتک حرمت قرآن کریم در کشورهای غربی صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

اهانت جنون آمیز به قرآن با شعار آزادی بیان نشان می‌دهد هدف حملات استکبار، اصلِ اسلام و قرآن است. علی‌رغم توطئه استکبار، قرآن روزبه‌روز پرفروغ‌تر شده و آینده از آن اسلام است. همه‌ آزادی‌خواهان جهان باید درکنار مسلمانان با سیاست پلید توهین به مقدسات و نفرت‌پراکنی مقابله کنند.
"امام خامنه ای مدظله العالی"

ندای مظلومیت قرآن و اسلام هنوز از پس چهارده قرن به گوش می‌رسد و هنوز دشمنان اسلام و مسلمین، همچون سالهای صدر اسلام، با جهل بوسفیانی و رذیلت قابیلی خود، حریم حرمت دین می‌شکنند و با تعرض به ساحت مقدسات، داغ ننگ و لعن بر چهره روزگار دون می‌نشانند.

 اقدام کشیش نماهای صهیونیستی در توهین به قرآن مجید و هتک حرمت این کلام نورانی وحی، در راستای پروژه شوم اسلام‌ستیزی و ترویج اسلام ‌هراسی است که سرکردگان صهیونیسم و واماندگان غربی سالهاست دنبال می‌کنند.

این جنایت، جلوه‌ای است از جنگ‌های صلیبی که هیئت حاکمه آمریکا طراح آنهاست.

اهانت شرم آور به ساحت مقدس قرآن کریم با شعار آزادی بیان از سوی صلیبیون نشان می دهد نظام لیبرال دمکراسی حاکم بر غرب از سر خشم و عناد با اسلام عزیز روی به خاک پاشی بر چهره خورشید آورده است. 

مجموعه‌ای از تحرکات مذبوحانه سران استکبار در اهانت به قرآن کریم ، توهین های جنون آمیز نشریه فرانسوی به پیامبر گرامی اسلام صلوات الله علیه و مرجعیت شیعه به همراه اقدامات زبونانه  علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و حمایت‌های همه جانبه فاشیست های غربی از اغتشاشات اخیر، همگی حکایت از عمق کینه ورزی و استیصال ناشی از شکست دسیسه های آنان دارد.
احزاب و تشکلهای عضو جبهه پیشرفت رفاه و عدالت  با محکومیت سیاست شیطانی دنیای استکبار در توهین به مقدسات و نفرت پراکنی، اعلام می دارد توطئه های بی فرجام دنیای استکبار، نمی‌تواند مانع تابش نور الهی بر فطرت های پاک مسلمانان و آزادگان جهان شود.

تردیدی نیست که این حرکت جاهلانه اخیر در برخی کشور‌های اروپایی و اهانت به قرآن کریم؛ از سویی ادامه ستیز هدفمند غرب با اسلام و اقدامی بر اساس اسلام هراسی برای مقابله با گسترش گرایش به معنویت و معارف اسلامی است و از سوی دیگر هدف از این جنایت آن است که ملت‌های مسلمان را که از این جسارت بزرگ به خشم آمده و جریحه‌دار می‌شوند از مسائل و تحولات دنیای اسلام و آن چه امروز صهیونیسم بین الملل و دولت‌های غربی در باتلاق آن گرفتارند؛ غافل سازد.

این گناه غیر قابل بخششِ مزدوران و فریب خوردگان دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتیِ نظام سلطه در اهانت به مقدسات اسلامی، بیش از گذشته دروغ و تزویر آنان را نسبت به آزادی بیان و حقوق بشر در غرب آشکار می‌سازد و دولت‌های غربی نمی‌توانند با سخنان فریبنده و میان تهی، خود را از اتهام همراهی با این پدیده‌ی زشت تبرئه کنند.

این اهانت به قرآن شریف را به محضر مبارک حضرت بقیه ا... الاعظم، منجی عالم بشریت که قرآن ناطق است، تسلیت عرض نموده، نفرت و انزجار خود را از این تصمیم شوم و عمل شیطانی اعلام و آن را شدیداً محکوم می‌نماید و اقدام قاطعانه تمام نهادهای بین‌المللی در تقابل با اینگونه رفتارهای مذبوحانه و جریحه دار کردن عواطف امت اسلام را خواستار است.

یریدونَ لِیُطفِئوا نورَ اللَّهِ بِأَفواهِهِم وَاللَّهُ مُتِمُّ نورِهِ وَلَو کَرِهَ الکافِرونَ.

جبهه پیشرفت رفاه وعدالت

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1004594